AliExpress

Рейтинг:

Кешбек 6.2%
Найпопулярніший в Україні китайський магазин, на якому представлений надзвичайно різноманітний вибір товарів (більше 50 млн.) в роздріб та оптом. В грудні 2016 року AliExpress поставив абсолютний рекорд серед інтернет магазинів - продано товарів на 9,3 млрд. долларів, всього за добу, та розіслано 30 мільйонів посилок! Виставлені на продаж товари автоматично перекладаються багатьма мовами за допомогою системи машинного перекладу, чим пояснюються доволі дивні речення які часто можна спостерігати як у назвах так і у описі товарів. При здійсненні покупки гроші покупця приймає AliExpress (не продавець напряму), а після підтвердження доставки покупцем, або по закінченню сроків доставки гроші переводяться продавцеві. Така схема значно підвищує безпеку покупок. Знаходиться у власності Alibaba Group.
Для швидкого зарахування кешбеку, одразу після отримання замовлення, перейдіть на сайт магазину - та підтвердіть отримання. Після цього кешбек буде доступний для виводу.
На даний момент немає пропозицій
Магазин поки немає відгуків
Створивши кешбек посилання на товар в магазині AliExpress Ви будете отримувати кешбек з кожної покупки за цим посиланням. Таке посилання можна опублікувати на форумах, рекламних площадках, блогах, тощо. Корисувачі які перейдуть за цим посиланням та здійснять покупку автоматично нарахують вам кешбек.