Booking.com

Рейтинг:

Кешбек 2%
Всесвітньо відомий сайт для бронювання житла. Орієнтований на туристів, пропонує надзвичайно широку географію доступного житла. З появою Booking.com вибір тимчасового житла перестає бути дорогою та непередбаченою лотереєю. На сайті представлений зручний рейтинг житла, відгуки та зображення - чого більш ніж повністю достатньо для обгрунтованого вибору з поміж безлічі варіантів. Також варто зазначити цінову політику. Адже через цінову політику сервісу яка коротко може бути описана фразою - "якісно та недорого", Booking.com звинувачувався в ціновому тиску на готелі. Отож ще один корисний, а для когось і незамінний серівс в закладки.
Для швидкого зарахування кешбеку, одразу після отримання замовлення, перейдіть на сайт магазину - та підтвердіть отримання. Після цього кешбек буде доступний для виводу.
На даний момент немає пропозицій
Магазин поки немає відгуків
Створивши кешбек посилання на товар в магазині Booking.com Ви будете отримувати кешбек з кожної покупки за цим посиланням. Таке посилання можна опублікувати на форумах, рекламних площадках, блогах, тощо. Корисувачі які перейдуть за цим посиланням та здійснять покупку автоматично нарахують вам кешбек.